חברת סיטי סל
תקשורת סלולרית בע״מ

החברה נוסדה בשנת 1995 אל תוך עידן של התפתחות מואצת בעולם התקשורת הסלולארית
בישראל ובעולם. 

מאז הקמתה נתפסת כחברה מובילה בתחומה בשוק הישראלי בייבוא אביזרים ומוצרים ייחודיים, איכותיים ויוקרתיים. חברת סיטי סל תקשורת סלולרית בע״מ עוסקת בייבוא, שיווק והפצה של אביזרים וציוד קצה לטלפונים סלולארים, למכשירי הסמארט-פון והטאבלט.  

החברה משווקת מגוון רחב ומקיף של מוצרים ואביזרים למכשירי הסלולאר ולמכשירי הסמארט-פון השונים ובתוך כך: אביזרי Bluetooth מתקדמים (אוזניות, רמקולים ניידים, בידוריות) מטענים לבית ולרכב, סוללות, כיסויים, נרתיקים. אביזרי הגנה למסכים וגאדג׳טים שונים.


ההצלחה של החברה, אשר נמנית עם החלוצות והאמינות בתחומה בישראל.החברה מתאפיינת בעיקר בזכות יכולתה להתאים עצמה לצרכים המשתנים של עולם הסלולר הדינאמי ובכך מקנה לה מעמד של יבואנית מובילה ונציגה  בלעדית של מוצרי יוקרה מהטובים בעולם.

מוצרי החברה משווקים ברחבי הארץ במגוון ערוצי שיווק, ובהם נמנים:

משרד הבטחון ומוסדות ממשלה, רשתות שיווק, משווקים מורשים של חברות סלולאר בישראל  וכן מאות חנויות במגזר הקמעונאי, אשר פרוסות בכל רחבי הארץ.

על מנת להבטיח המשך הובלת החברה בתחומה, חרטה החברה על דגלה מקצוענות ושירות ברמה הגבוהה ביותר, ולצורך כך מטה החברה כולל מומחי יבוא בארץ ובחו״ל (ארה״ב וסין), אשר אמונים ושוקדים כל העת על לימוד מתמיד של החידושים בתחום הסלולאר, הבאתם והתאמתם לקהל הישראלי, מנהלי מכירות אזוריים בכל רחבי הארץ. צוות שירות ומכירות באולמי התצוגה של החברה וצוות לוגיסטיקה והנה״ח מיומן ואדיב.


משרדי החברה הראשיים ממוקמים באזור התעשייה בעיר יבנה.

להשארת פרטים 


logo בניית אתרים